Jubileuszowa edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich – zgłoś się już dziś!

Jubileuszowa edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich – zgłoś się już dziś!

Serdecznie zapraszamy do udziału w X edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) którą obchodzić będziemy 12-14 maja 2023 r.

Akcja  DOFE  jest częścią szerszej kampanii #EUinmyregion, prowadzonej przez Komisję Europejską. Już od 9 lat przyciąga wielu beneficjentów, którzy dzięki udziałowi w tak dużym wydarzeniu zyskują możliwość ogólnopolskiej i regionalnej promocji. Celem akcji jest zaprezentowanie beneficjentów, którzy skorzystali z możliwości dofinansowania z Funduszy Europejskich, a także przybliżenie projektów oraz inwestycji, które powstały dzięki wsparciu środków z Unii Europejskiej.

Poprzednia edycja skupiła kilkaset wydarzeń, które łącznie odwiedziło prawie 20 tysięcy uczestników.

Z okazji X – jubileuszowej edycji akcji powstanie Miasteczko Funduszy Europejskich (FE), gdzie będzie możliwość zaprezentowania wybranych projektów dofinansowanych ze środków unijnych.  W trakcie weekendu z DOFE na scenie organizowane będą konkursy, występy i koncerty, a także wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Miasteczko FE zorganizowane będzie w Ogrodach Zamku Królewskiego oraz Arkadach Kubickiego w Warszawie. Ponadto, w regionach odbędzie się wiele wydarzeń towarzyszących akcji. Chcemy pokazać, że od 10 lat w całej Polsce łączymy siły przybliżając społeczeństwu korzyści płynące z członkostwa w UE, które mają realny wpływ na życie każdego z nas.

Jak można włączyć się do akcji?

- przygotować  ofertę ze zniżką lub za darmo dla odwiedzjących,

-  zorganizować dodatkowe wydarzenia, jak np. warsztaty, spotkania, prelekcje, itp.,

-  udostępnić miejsca na co dzień nieodstępne dla odwiedzających jak np. zaplecza teatrów,

- zorganizować grę miejską etc.

Każda forma aktywności będzie mile widziana.

 

Informacje o wszystkich zgłoszonych wydarzeniach (wraz z krótkim opisem atrakcji), w jakich można będzie uczestniczyć podczas weekendu DOFE, będą na bieżąco publikowane na stronie www.dniotwarte.eu  

Jak można zgłosić wydarzenie do DOFE 2023?

- wystarczy wypełnić prosty formularz, dostępny pod adresem https://dniotwarte.eu/dolacz-do-nas-formularz   lub  poprzez panel Beneficjenta dostępny po założeniu konta na stronie organizatora:  https://dniotwarte.eu .

Z założeniem konta wiążą się także dodatkowe korzyści: możliwość podglądu i edycji zgłoszonego wydarzenia, pobrania materiałów promocyjnych, poradników odnoście opisu wydarzeń czy przydatnych instrukcji.  Rekomendujemy zgłaszanie wydarzeń poprzez panel Beneficjenta.

Nabór trwa do 31 marca  2022 r. Nie zwlekaj,  zgłoś się już dziś!

 

Tegoroczna edycja DOFE wsparta będzie kampanią promocyjną w mediach ogólnopolskich i regionalnych (radio, TV, internet, social media). O tej wyjątkowej edycji będzie naprawdę głośno.

 

Serdecznie zapraszamy  do udziału!

Wróć do wiadomości