Spotkajmy się on-line w ten weekend!

Spotkajmy się on-line w ten weekend!

Już po raz siódmy podmioty i instytucje, które otrzymały unijne wsparcie, w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE 2020) zaprezentują swoje projekty. Ta cykliczna, ogólnopolska akcja pomaga dostrzec, jak na co dzień każdy z nas korzysta z efektów unijnej pomocy. 

W tym roku, dzięki specjalnej formule on-line możesz się o tym przekonać odwiedzając stronę internetową akcji: dniotwarte.eu, gdzie znajdują się filmy o wybranych projektach z różnych dziedzin, w tym także z sektora kultury.

Już w weekend 25 - 27 września na portalu internetowym dniotwarte.eu znajdziecie on-line specjalny program. Połączenia na żywo z poszczególnymi regionami, odwiedziny u beneficjentów, konkursy z nagrodami oraz wiele innych niespodzianek i atrakcji. 

Emisja rozpocznie się w piątek o g. 12.00, a w niedzielę planowane jest ogłoszenie zwycięzców konkursów: „Pokaż swój projekt” oraz „Bliżej niż myślisz”.

Dzięki tegorocznej formule on-line w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie, korzystając jedynie z komputera lub telefonu masz niepowtarzalną szansę zobaczyć przedwojenne SPA w Muzeum Zamku w Łańcucie, przespacerować się po Królewskich Ogrodach Zamku Królewskiego w Warszawie albo po Domu Kopernika. Oprócz tego zapraszamy m.in. do:

Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu

Muzeum Miasta Krakowa

Łazienek Królewskich 

Muzeum Ziemi Lubuskiej

Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej

Koniecznie zarezerwuj swój czas i bądź z nami!

Wróć do wiadomości