Max i Julka – przygoda w Pałacu Karolin w Otrębusach

Max i Julka – przygoda w Pałacu Karolin w Otrębusach

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym odcinkiem komiksu „Max i Julka – reporterski duet na tropie projektów unijnych”. W tę środę para dzielnych reporterów odwiedzi siedzibę Zespołu Mazowsze w Otrębusach. Zobaczą efekty generalnego remontu zabytkowego Pałacu Karolin. Przyjrzą się końcowym pracom nad uruchomieniem nowoczesnej wystawy stałej, która ukaże bogactwo polskiego folkloru. I postarają się zgadnąć, ile waży ludowy strój łowicki.

 „Max i Julka – reporterski duet na tropie projektów unijnych”  to seria 10-ciu komiksów, w których tytułowi bohaterowie zabierają najmłodszych czytelników w niecodzienną podróż po projektach dofinansowanych ze środków Programu Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

W każdą środę na stronie na www.pois.gov.pl (w zakładce POIiŚ dzieciom) oraz na profilach Funduszy Europejskich w mediach społecznościowych publikowane są nowe odcinki przygód młodych bohaterów. Do tej pory z sektora kultury ukazał się komiks poświęcony odbudowie Ogrodów Dolnych Zamku Królewskiego w Warszawie.

https://www.pois.gov.pl/strony/o-programie/poiis-dzieciom/max-i-julka-reporterski-duet-na-tropie-projektow-unijnych-odcinek-2-ogrody-zamku-krolewskiego-w-warszawie/

Wersja kolorowa komiku

Kolorowanka

Opis komiksu dla osób słabowidzących

Wróć do wiadomości